fbpx

POLEPY

Polepy vyrábíme pomocí 2 technologií – řezacího plotteru  (řezané grafiky) a inkoustového plotteru (velkoplošné tiskárny).

INSTALACE POLEPU

Před instalací polepu není potřeba, abyste cokoli připravovali, veškeré očištění provedeme sami. Aby vám polep vydržel co nejdéle, je nutné po instalaci dodržet pár jednoduchých zásad. S těmito zásadami vás rádi a včas seznámíme. Lepení výloh a obdobných imobilních prvků musí proběhnout při venkovní teplotě vyšší než 10°C. Provádíme i odstraňování starých polepů.

Cena instalace nebo odstraňování polepů činí 400 Kč / hod / os.

 

ŘEZACÍ PLOTTER – ŘEZANÁ GRAFIKA

Polepy z řezané grafiky vyrábíme na řezacím plotteru. Tato technologie je vhodná pro vyřezání nápisů, log nebo obrázků s jednoduchou grafikou.

Motiv vyřezáváme z nalepovacích plotterových fólií. Nabízíme několik typů těchto fólií, s jejichž výběrem rádi poradíme. Obecný přehled s jejich vlastnostmi uvádíme výše.

Pro tuto výrobu používáme kvalitní německé fólie KEMICA.

Touto technologií nelze zhotovit polepy s fotkou, přechody, stíny apod. Je rovněž nevhodná pro výrobu mnohobarevné grafiky.

 

INKOUSTOVÝ PLOTTER – VELKOFORMÁT

Tato technologie nám slouží pro výrobu polepů větších rozměrů nebo se složitější grafikou – např. fotografie, stíny, přechody, hodně barev, drobné detaily,… Touto technologií lze totiž tedy vyrobit polepy s jakkoli složitou grafikou.

Grafiku polepu natiskneme na velkoformátové tiskárně se všemi detaily latexovými barvami přímo na materiál, a následně vyřízneme tvar samolepky na řezacím plotteru s optikou. Výhodou latexovým barev je, že polotovar můžeme ihned dále zpracovávat, a to bez nutnosti technologické pauzy tak, jako je tomu u barev solventních. Proto můžeme váš vůz polepit ihned po dotištění.

 

UKÁZKA REALIZOVANÝCH ZAKÁZEK