fbpx

O FIRMĚ

Jsme jihlavská reklamní tiskárna. Zabýváme se reklamní výrobou, zejména tiskovinami, polepy, potiskem textilu, 3D tiskem, velkoformátovým tiskem, výrobou razítek, dárkových a reklamních předmětů.

Využíváme mnoho technologií, jejichž kombinování nám umožňuje zpracovávat různorodé zakázky. Mezi naše výrobní technologie patří například sítotisk, sublimace, transfer, digitální tisk CMYK i CMYK+W (digitální tisk bílé barvy), výroba razítek nejmodernější flash osvitovou technologií, velkoplošný ekologický latexový tisk,…

Díky všestranně zaměřené výrobě máme vysokou kontrolu nad kvalitou i cenou všech výstupů. Protože se vše odehrává pod jednou střechou a mnoho médií a produktů máme skladem, jsme schopni zajistit nejkratší dodací lhůty.

Firma zapustila své kořeny roku 2009, kdy začínala podnikat v oboru webové a grafické tvorby. Tehdy vystupovala pod názvem VENADESIGN. Postupem času se zaměření firmy začalo měnit, od služeb jsme postupně přecházeli do výrobní sféry. Důvodů k tomuto kroku bylo hned několik, mezi nimi vysoký zájem zákazníků i velký, nejen lokální, potenciál v polygrafii. Během roku 2017 jsme nakoupili základní vybavení pro polygrafickou výrobu. S pořizováním strojů přirozeně vznikla potřeba na místo. Přestěhovali jsme se do vlastních prostor na ulici Mostecká v Jihlavě. V květnu 2018 došlo k transformaci společnosti, kdy jsme přešli z podnikání fyzické osoby na právnickou formu s.r.o. Od té doby se naše výroba začala prudce rozvíjet. Během dalšího roku jsme zařadili hned několik inovativních, nejen tiskových, strojů. Díky těmto technologiím a důmyslnému propojení celé výroby, dokážeme vyrobit nejširší sortiment produktů na Jihlavsku. Nevyužíváme subdodávky, jsme přímí výrobci všech našich finálních produktů. Vzhledem k tomuto vývoji jsme se rozhodli pro změnu názvu, který by korespondoval s novým zaměřením firmy, zároveň jsme se nechtěli vzdát dobrého jména VENADESIGN, které se nám zde podařilo vybudovat. Novým názvem se proto stalo VENAPRINT. V současné době pracujeme na vytvoření eshopu pro koncové zákazníky, firmy i reklamní agentury. 

Mezi naše projekty patří eshop POVIDLO, který jsme vybudovali roku 2018. Eshop POVIDLO je zaměřený na koncové zákazníky. Díky spravování tohoto eshopu jsme získali řadu neocenitelných zkušeností z oblasti automatizace výroby i dílčích výrobních prvků.

ZAJÍMÁ VÁS CELÁ NAŠE VÝROBA?